Kariera

Zapraszamy do naszego zespołu osoby zdecydowane podejmować wyzwania zawodowe związane z realizacją ambitnych projektów i wdrożeń. Nasze sukcesy opieramy na kreatywności, dobrej atmosferze pracy i satysfakcji z osiąganych celów.
Osoby zainteresowane pracą w Master Telecom prosimy o przesłanie aplikacji (CV w języku polskim) na adres: praca@mastertele.com. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji. Jestem świadomy/a dobrowolności podania danych, a także przysługującego prawa wglądu do swoich danych osobowych i ich poprawiania”. [-]

KONTAKT

BACKEND MASTER DEVELOPER

Miejsce pracy: Gdynia

Firma Master Telecom od 15 lat z powodzeniem dostarcza i rozwija autorskie systemy komunikacyjne i informatyczne. Aktualnie prowadzimy prace nad nowym projektem internetowym z obszaru Smart City.

Mamy zadania dla:

Jeśli już posiadasz:
# dobrą znajomość node.js/npm
# umiejętność pracy z Git
# znajomość frameworka Express.js
# dobrą znajomość relacyjnych baz danych (MariaDB)
# znajomość zagadnień związanych z API (Rest, SOAP)
# dwa lata doświadczenia
# podstawową znajomość html i css
# podstawową znajomość PHP

Jeśli dodatkowo znasz:
# bazy No-Sql (MongoDB), Redis, Memcache
# Docker, Linux
# tworzenie testów jednostkowych
# zagadnienia związane z architekturą micro-services

Jeśli szukasz:
# pracy w zorganizowanej i stabilnej firmie
# równowagi między życiem zawodowym i osobistym
# pracy wśród otwartych, tolerancyjnych i elastycznych ludzi
# kreatywnych wyzwań zawodowych

Dostaniesz od nas:
# umowę o pracę lub b2b z elastycznymi godzinami pracy
# wsparcie w uzupełnieniu kompetencji
# bezpłatne kursy językowe i możliwość uczestnictwa we wszystkich wydarzeniach Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego/Strefy Startup Gdynia
# dofinansowanie wybranej przez Ciebie aktywności pozazawodowej